Директора ІЕСК Андрія Лозинського було запрошено рецензентом на захист дисертації у Гданській Політехніці

Кафедра електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем
Фото із захисту дисертації

У рамках міжнародної співпраці між Національним університетом «Львівська політехніка» та Гданською Політехнікою (Polytechnika Gnaska, Польща) вперше в історії Інституту енергетики та систем керування директора ІЕСК професора Андрія Лозинського було запрошено рецензентом – на захист дисертації Філіпа Вільжинського (Publicznej obronie rozprawy doktorskiej w dyscyplinie elektrotechnika mgr. inż. Filipa Wilczyńskiego.).

Сам захист відбувся 27 жовтня у стінах Політехніки в місті Гданську в гібридному форматі.

Віримо, що такі зустрічі будуть частішими та щоразу продуктивними. Тішимося, що наукові знання й інтереси професорів Інституту енергетики та систем керування Львівської політехніки є затребувані поза межами України.

Фото із захисту дисертації Фото із захисту дисертації Фото із захисту дисертації
Приєднані файли