Директор МІОК взяла участь у Річних нарадах Світової Федерації Українських Жіночих Організацій

МІОК Львівської політехніки
Ключковська Ірина Михайлівна

21–23 серпня 2016 року в Києві відбулися Річні наради Світової Федерації Українських Жіночих Організацій.

До виступу на Нарадах було запрошено Ірину Ключковську, директора Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки, якій у 2012 році присвоєно звання Почесного члена цієї авторитетної організації.

Ірина Ключковська виголосила вітальне слово від імені ректора Національного університету «Львівська політехніка» професора Юрія Бобала, від Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою та виступила з доповіддю на панелі «Українська жінка в сучасній Україні».

Вітальне слово для учасниць Річних нарад виголосив Президент Світового Конгресу Українців Евген Чолій.

З порядку денного Нарад не сходило питання допомоги Україні, утвердження її позитивного іміджу у сіті, поширення правдивої інформації про Україну в умовах інформаційної війни, розв’язаної Росією.

на нараді Світової Федерації Українських Жіночих Організацій на нараді Світової Федерації Українських Жіночих Організацій на нараді Світової Федерації Українських Жіночих Організацій