Директор МІОК взяла участь у Форумі мігрантів з нагоди відзначення 70-ої річниці депортації українців у Казахстан

За матеріалами сайту «Католицький оглядач»
на Форумі мігрантів у Казахстані

У Караганді відбувся Форум мігрантів, який проводить Пасторально-міграційний відділ Української Греко-Католицької Церкви з нагоди відзначення 70-ої річниці депортації українців в Казахстан. Тема Форуму – «Духовна та культурна ідентичність українців східної Європи та Азії. Вчора. Сьогодні. Завтра».

У Форумі взяли участь близько 60 осіб – представники України, Казахстану, Росії, Киргизької Республіки. Україну на Форумі презентує делегація духовенства УГКЦ, а також директор представництва Світового конгресу українців в Україні Сергій Касянчук, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Ключковська та інші учасники.