Директор компанії SmartFarming прочитав лекцію для студентів і викладачів кафедри ФГІ

Кафедра фотограмметрії та геоінформатики Львівської політехніки
Фото з лекції

Директор компанії SmartFarming Назар Малиняк прочитав лекцію для студентів і викладачів освітньої програми «Цифрові технології в точному землеробстві» Інституту геодезії Львівської політехніки.

Компанія SmartFarming займається комплексним інтегруванням технологій у рослинництві, надаючи повний спектр послуг для підвищення ефективності сільського господарства в Україні.

Загалом це була зустріч-знайомство у рамках співпраці. Назар розповів про компанію та прочитав лекцію на тему «Сучасні технології в точному землеробстві». У доповіді висвітлено всі технологічні етапи агровиробництва та шляхи залучення цифрових технологій.

У рамках цієї події обговорено подальшу співпрацю між Національним університетом «Львівська політехніка» та компанією SmartFarming.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції