Директор Коломийського політехнічного коледжу Львівської політехніки Андрій Ляшеник у складі делегації з України в рамках Тристоронньої угоди між Торгово-промисловою палатою Ерфурта, Національним університетом «Львівська політехніка» та Коломийським політехнічним коледжем відвідав місто Ерфурт (земля Тюрингія).
У рамках візиту Андрій Ляшеник взяв участь у зустрічі з представниками Торгово-промислової палати Ерфурта щодо обміну досвідом та проходження студентами коледжу практики у Німеччині.
![Андрій Ляшеник учасник у зустрічі з представниками Торгово-промислової палати Ерфурта](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/27/para/gallery/kcolvizerf-2019-1.jpg?itok=0nVecdwa)
![Андрій Ляшеник учасник у зустрічі з представниками Торгово-промислової палати Ерфурта](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/27/para/gallery/kcolvizerf-2019-2.jpg?itok=gCiogxcH)