Директор Хмельницької політехніки ввійшов до складу Ради Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Вадим Овчарук

Відповідно до Указу Президента України від 2 червня 2021 року № 223/2021 «Про деякі питання підтримки розвитку освіти, науки та спорту» було утворено Раду Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту як консультативно-дорадчий орган. А Указом Президента України від 28 серпня року № 451/2021 затверджено склад Ради Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, до якої ввійшли найбільш фахові та авторитетні персони.

Серед них – директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка», голова Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області, доктор економічних наук, доцент Вадим Овчарук.

Колектив коледжу переконаний, що енергія молодого, прогресивного освітянина, помножена на нові можливості, сприятиме потужному розвитку освіти, науки та спорту в Україні.