Директор ІХХТ і завідувач кафедри ХТНР взяли участь у зустрічі з представниками Центру ядерної та радіаційної безпеки

Кафедра хімії і технології неорганічних речовин Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Директор Інституту хімії та хімічних технологій професор Володимир Скорохода і завідувач кафедри хімії і технології неорганічних речовин професор Зеновій Знак взяли участь у робочій зустрічі для обговорення напрямків та перспектив освітньо-наукового співробітництва між Львівською політехнікою і Державним науково-технічним центром ядерної та радіаційної безпеки. На підставі підписаного договору до співпраці долучиться ще й Інститут хімії та хімічних технологій.

Під час робочої зустрічі, що відбулася після підписання документа, професор Знак розповів про напрацювання кафедри хімії і технології неорганічних речовин у сфері ядерної та радіаційної безпеки.