«Двовзори» випускника Львівської політехніки завоювали чимало прихильників у столиці Португалії

За матеріалами сайту TeNews
Герб Львівської політехніки

Картини з подвійним змістом чи «двовзори», як їх називає сам автор, підкорюють Лісабон. У Португалії роботи художника Олега Шупляка завоювали чимало прихильників.

До речі, це не перша закордонна виставка автора. Його дітища вже побували в Іспанії, Великобританії, Америці, Данії та інших країнах. Майстер пензля зі світовим іменем продовжує створювати свої шедеври на старенькому горищі. Хист до малювання передала йому мама, яка є відомою майстринею розпису по склу.

Олег Шупляк – український художник, педагог. Член Національної спілки художників України (2000), лауреат премії імені Михайла Бойчука (2014), автор офіційного логотипу до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. 1991 року закінчив архітектурний факультет Львівської політехніки.