Двоє студентів кафедри маркетингу і логістики ІНЕМ навчатимуться в Університеті прикладних наук і мистецтв (Німеччина)

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

У рамках підписаної угоди між Національним університетом «Львівська політехніка» та Університетом прикладних наук і мистецтв (Німеччина) передбачено можливість мобільності студентів на навчання.

За підсумками зустрічі з партнерами на семестрове навчання (в ІІ навчальному семестрі) у Technische Hochschule Ostwestfalen-Lippe, University of Applied Sciences and Arts, Lemgo, Germany, обрані такі студенти кафедри маркетингу і логістики Львівської політехніки: Олеся Шевчук, бакалавр, IV курс, та Роман Синишин, магістр, І курс.

Колектив кафедри вітає Олесю та Романа і бажає успішного навчання, здобуття нового досвіду та хороших вражень!