Четверо вихованців Рівненської Малої академії наук учнівської молоді стали стипендіатами Президента України 2023 року.
Двоє з них – Юлія Романюк, випускниця і золота медалістка Рівненського ліцею «Український», та Денис Хомяк, випускник Вовковиївського ліцею Демидівської селищної ради Дубенського району, – сьогодні є першокурсниками Національного університету «Львівська політехніка».
Юля навчається в Інституті хімії та хімічних технологій, а Денис – в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій на спеціальності «Інформаційні системи та технології».
Докладніше – на сайті Рівненської Малої академії наук.
![Юлія Романюк](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/9/26/para/gallery/rman-3-romaniuk-yuliia-ruslanivna.jpg?itok=9-0CM7I8)
![Денис Хомяк](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2023/9/26/para/gallery/rman-4-khomiak-denys-anatoliyovych.jpg?itok=CR5bISzh)