Двоє представників Академічної гімназії при Університеті – серед найкращих вчителів та вихователів Львова

За матеріалами порталу «Твоє місто»
Двоє представників ЛАГ – серед найкращих вчителів Львова

Львівська міська рада відзначила преміями у розмірі 25 тисяч гривень 85 найкращих вчителів та вихователів міста. Про це ідеться в розпорядженні міського голови Андрія Садового.

Програма «Успішний педагог» діє у Львові з 2015 року. Спочатку найкращих вчителів обирають на рівні школи, потім переможців визначає конкурсна комісія.

Цьогоріч премії отримали 50 вчителів шкіл та ліцеїв, 28 вихователів ДНЗ та 7 педагогів з позашкільних закладів освіти. Серед них – двоє представників Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка»: Ольга Войцик – вчитель української мови та літератури, та Михайло Новогольник – вчитель фізичної культури.