Двоє політехніків увійшли до складу робочої групи щодо входження Львова у мережу міст ЮНЕСКО, що навчаються

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Заставка до матеріалу

Відповідно до Розпорядження голови Львівської міської ради № 542 від 12.11.2021 р. з метою входження міста Львова у глобальну мережу міст ЮНЕСКО, що навчаються, та підтримки статусу Львова як міста, що навчається, утворено робочу групу на чолі з Андрієм Москаленком, першим заступником міського голови, заступником міського голови з економічного розвитку.

До складу робочої групи увійшли, зокрема, два представники Національного університету «Львівська політехніка»:

• Лілія Жук – проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку;
  • Назар Подольчак – завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти.