Двоє політехніків одержуватимуть іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук

За матеріалами сайту «ЄвроОсвіта»
Заставка до матеріалу

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 9 серпня 2023 р. № 3297-IX «Про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук» та подання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій у 2023 році було призначено 48 іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук – на виконання наукових (науково-технічних) робіт.

Зокрема, стипендії надано двом науковцям Національного університету «Львівська політехніка»:

• Опірському Івану Романовичу – доктору технічних наук, професору кафедри захисту інформації Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології – на виконання наукової (науково-технічної) роботи «Розробка і удосконалення методів захисту інформації для протидії несанкціонованому доступу на об’єктах інформаційної діяльності та їх телекомунікаційних мережах»;
  • Половковичу Святославу Володимировичу – доктору хімічних наук, професору кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій – на виконання наукової (науково-технічної) роботи «Дизайн та синтез конденсованих гетероциклічних систем на основі 1,4-хінонів, хіноксалінів та 1,3,5-триазинів».

Кожну стипендію виплачуватимуть щомісяця обсягом п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Докладніше – на сайті «ЄвроОсвіта».