Дві роботи львівських політехніків претендують на Премію Верховної Ради України молодим ученим за 2021 рік

За матеріалами газети «Голос України»
Заставка до матеріалу

Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій інформує, що відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про Премію Верховної Ради України молодим ученим» від 5 лютого 2019 року № 2675-VIII (зі змінами) для участі в конкурсі на присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2021 рік надійшли та за результатами технічної експертизи прийняті до розгляду 94 роботи претендентів.

Авторами (співавторами) двох із них є науковці Національного університету «Львівська політехніка»:

• робота «Інтелектуальні методи, моделі та інформаційні технології контролю небезпечних захворювань в умовах пандемії»:
    • Чумаченко Дмитро Ігорович – кандидат технічних наук, доцент кафедри Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»;
    • Федушко Соломія Степанівна – кандидат технічних наук, доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки;
  • робота «Науково-технічні засади підвищення точності промислових вимірювань температури термоелектричними перетворювачами»:
    • Кочан Орест Володимирович – доктор технічних наук, доцент кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки.

Докладніше – на сайті газети «Голос України».