Дві команди від Tech StartUp School стали переможцями національного фіналу Creative Spark Big Idea Challenge 2021

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка конкурсу

30 липня відбувся національний фінал Creative Spark Big Idea Challenge 2021 від British Council Ukraine. 12 команд молодих підприємців з України, 5 із яких представляли Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка», презентували свої ідеї в чотирьох категоріях, які стосуються зміни клімату, соціального впливу, цифрових технологій та креативного середовища.

Під час заходу оголошено переможців у кожній категорії, яких обрало міжнародне журі, а також національного чемпіона та переможця міжнародного онлайн-голосування. Серед них – дві команди від стартап-школи Університету:

• International Public Choice winnerAId (Михайло Мамчур, Віолетта Білинська);
  • Social Impact CategoryIONKID (Вікторія Єгорова, Василь Страшівський, Марія Сапій, Святослав Тростинський, Михайло Феліштан, Денис Доскочинський).
Банер проєкту AId Банер проєкту IONKID