Два проєкти доцентки ІАРД здобули Національну премію з ландшафтної архітектури та садового дизайну

Організатори заходу
Лауреати премії

27–29 серпня 2021 року на території Ботанічного саду імені академіка Олександра Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася церемонія нагородження лауреатів Національної премії з ландшафтної архітектури та садового дизайну, яка цьогоріч була присвячена 30-літтю Незалежності України.

Членами журі були відомі європейські та вітчизняні архітектори і ландшафтні архітектори: Helena Gutmane (Латвія), Mark Geldof (Бельгія), Mario Bonicelli (Італія), Kyle Gallaher (Північна Ірландія-Україна), Олена Маркітантова (Грузія), Янош Віг (Україна), Ольга Клейтман (Україна).

У номінації «Реалізовані громадські простори» дві перемоги здобула команда науково-виробничої фірми Urbanideas/Рутенія, яка стала:

• лауреатом премії І ступеня в категорії «Дитячі майданчики» – за дитячий майданчик на площі Святого Теодора у місті Львові;
  • лауреатом премії ІІ ступеня в категорії «Прибудинкові території – за проєкт «Zelena Street: благоустрій внутрішньоквартального двору».

Керівником обох робіт є відома львівська урбаністка та архітекторка Ольга Криворучко, доцентка кафедри архітектурного проектування та інженерії Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше – на сторінці «L&A. Ландшафт и Архитектура» у соцмережі Фейсбук.