Два коледжі Університету стали претендентами на участь у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018

За матеріалами порталу Освіта.ua
PISA-2018

Міністерство освіти і науки України визначило заклади загальної середньої, професійної та вищої освіти, які є претендентами на включення до вибірки закладів освіти, що стануть учасниками основного етапу міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018.

Усього до переліку претендентів на участь у дослідженні включено близько тисячі освітніх закладів, які представляють усі регіони України. Серед них – два коледжі Національного університету «Львівська політехніка»: Технологічний та Хмельницький політехнічний.

PISA (The Programme for International Student Assessment) – це міжнародна програма оцінки якості системи освіти, суть якої полягає в опитуванні 15-річних учнів про отримані у школі знання та навички. Програма здійснюється під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку.

Основний етап дослідження буде проведено з 15 квітня до 30 травня 2018 року.