Другокурсниця освітньої програми «Соціальна робота» ІГСН стала учасницею тренінгу від американських практиків

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Фото з тренінгу

З ініціативи американських колег, зокрема Dr. Sherri McClurg та неприбуткової організації New Horizons for Children – Ukraine, з 31 жовтня по 3 листопада 2023 року 29 студентів різних закладів вищої освіти стали слухачами поглибленого курсу компетентного догляду дитини з урахуванням травми – «Складана травма дитинства». Серед учасників була й представниця Львівської політехніки – студентка другого курсу освітньої програми «Соціальна робота» Інституту гуманітарних та соціальних наук Наталія Шкред.

«Надзвичайно рада, що змогла стати учасницею цікавого та змістовного тренінгу. Тішуся, що гідно представила Львівську політехніку й кафедру соціології та соціальної роботи, збагатила свої знання і професійні навички. Атмосфера ці кілька днів панувала просто чудова, адже я познайомилась і спілкувалася з позитивними та небайдужими до проблеми дитячої травми людьми. Моя порада всім: ніколи не бійтеся власних викликів і йдіть вперед!», – поділилася враженнями Наталія.

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу