Другокурсники програми «Кібербезпека» захищали свої семестрові напрацювання перед журі

Кафедра захисту інформації Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-захисту

Другокурсники кафедри захисту інформації Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки весь осінньо-зимовий семестр працювали над командними проєктами спільно з досвідченими менторами від ІТ-індустрії, яких залучив Львівський ІТ Кластер.

А 24 грудня 18 команд продемонстрували свої напрацювання журі й отримали додаткові бали до фінальної оцінки за університетських курс «Командна робота та м’які навички». Отож, підсумкова оцінка за курс для кожного студента складена з балів, набраних упродовж вивчення курсу, балів від ментора команди та від журі.

Проєкти команд стосувалися різноманітних напрямів (від комп’ютерних ігор до мобільних застосунків для допомоги людям з проблемами слуху та мовлення), але всі проєкти передбачали елемент захисту даних.