Дрогобицький театр покаже у Науково-технічній бібліотеці Університету виставу «Ніч Гельвера»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

17 березня 2023 року Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на виставу Театру імені Юрія Дрогобича «Ніч Гельвера».

Тема та ідея п’єси і вистави – співзвучні. Історія двох скалічених людей, випадково зведених долею. Як і автор, так і режисер хотіли донести думку: слабкість духу і небажання боротися з труднощами життя призводять до безповоротних вчинків. Режисерське втілення сюжету дещо інше. Олександр Король посилив акценти на темах, про які мало зараз говорять: відмова матері від дитини, усиновлення дітей, соціальна адаптація, проблеми психічно хворих і людей, які не вміють боротися за себе і не виживають. Вистава вирішена у естетиці реалістичного театру, з елементами умовності, які глядач відчуває по-різному, індивідуально.

Тож всіх охочих чекають о 17:30 за адресою вулиця Професорська, 1.