Доцентки кафедри МО взяли участь у міжнародній конференції, присвяченій змінам клімату

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з конференції

Доцентки кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Мар’яна Гвоздь та Соломія Огінок з 19 по 21 жовтня 2023 року брали участь у міжнародній конференції «Виклики для якості життя», присвяченій змінам клімату. Конференція організована Варшавським технологічним університетом у рамках проєкту «NAWA – покращення для України».

За час конференції Марʼяна та Соломія розширили свій науковий горизонт у межах конференційної проблематики й дали інтервʼю журналістам, у якому підкреслили важливість партнерської підтримки.

У культурній частині конференційної програми доцентки відвідали надсучасну діджиталізовану арт-галерею та поринули в історію старовинної Варшави.

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції