Доцентки ІНЕМ взяли участь у міжнародному проєкті Erasmus+ Value Differences в Туреччині

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Фото із заходу

Доцентка кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Наталія Горбаль та її колега з кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Уляна Когут з 30 серпня до 5 вересня 2021 року брали участь у міжнародному проєкті Value Differences у межах програми Європейського Союзу Erasmus+ в місті Анкарі, Туреччина. Загалом до заходу було залучено 34 учасники з України, Грузії, Греції, Німеччини, Нідерландів, Румунії, Молдови, Туреччини.

Тренінг стосувався тематики міжнародної співпраці в контексті мультикультурних відмінностей, втілення програм Erasmus+, удосконалення володіння англійською мовою та методів роботи з молоддю тощо і охоплював дискусії, міні-лекції, роботу в групах, виконання і презентацію проєктів та широку культурну програму.

Після завершення тренінгу учасники отримали сертифікати програми Erasmus+ Youthpass, яку широко визнають в ЄС у сфері освіти, на ринку праці, в діяльності NGO тощо.