Доцентка кафедри ЖЗМК пройшла стажування у французькій компанії «Монтімаж»

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Фото зі стажування у Франції

З 11 по 26 листопада доцентка кафедри журналістики та засобів масової комунікації Національного університету «Львівська політехніка» Мар’яна Кіца пройшла міжнародне стажування у компанії «Монтімаж» (м. Париж, Франція). Захід відбувся в межах реалізації міжнародного колективного гранту «Цифровий поворот у Європі: посилення надійності відносин за допомогою технологій» (Digital TuRn in EUrope: Strengthening relational reliance through Technology, акронім: TRUST).

За час відрядження викладачка вивчила специфіку діяльності організації «Монтімаж» щодо комунікації з громадянами у «розумних містах», ознайомилася з робочим процесом та специфікою вивчення думки громадян щодо роботи з новими мобільними застосунками.

Результати дослідження буде презентовано на міжнародній конференції, що відбудеться у Бельгії.