Доцентка кафедри туризму здобула дві нагороди на Всеукраїнському конкурсі видань «Юридика»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Дипломи переможців конкурсу

Доцентка кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Марія Лущик здобула одразу дві нагороди за результатами Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових і навчальних видань з права, безпеки та євроінтеграції «Юридика», метою якого є розвиток та популяризація якісних українських книжок в умовах війни і процесу підготовки України до вступу до Європейського Союзу.

За підсумками конкурсу у номінації «Навчальний посібник з євроінтеграції» одразу два видання представниці Львівської політехніки отримали дипломи переможців:

• ІІ місце – Супровід туризму в ЄС: Навчальний посібник / М.В.Лущик. – Львів: Камула, 2022. – 330 с. ISBN 978-966-433-231-3;
  • ІІІ місце – Супровід туризму в ЄС : практикум / М. В. Лущик. ‒ Львів : Камула, 2022. ‒ 194 с. ISBN 978-966-433-229-0.
Марія Лущик Диплом переможця конкурсу Диплом переможця конкурсу Дипломи переможців конкурсу