Доцентка кафедри туризму виступить із доповіддю на заході «Ніч молодіжної науки 2022 в умовах війни»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Марія Лущик

Викладачка кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки, к.геогр.н., доцентка Марія Лущик долучиться до участі у науковому заході «Ніч молодіжної науки 2022 в умовах війни», ініційованому Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Представниця Університету виступить із доповіддю на тему «Місце і можливості туризму в умовах війни», де подасть огляд впливу військових подій на культурну та природну спадщину людства, оцінку втрат туризму від військових подій, особливості функціонування суб’єктів туріндустрії в умовах війни, вплив війни в Україні на глобальний туристичний ринок.

Захід відбудеться 10 листопада 2022 року з онлайн-трансляцією на сторінці Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України при МОН у Фейсбуці. Початок о 17:00.