Доцентка кафедри туризму виступила на заході «Ніч молодіжної науки 2023 в умовах війни»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

18 травня 2023 року відбувся VI науково-популярний захід «Ніч молодіжної науки 2023 в умовах війни», організований Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України до Дня науки.

У заході взяли участь понад 50 молодих учених з різних регіонів України, серед яких – доцентка кафедри туризму Національного університету «Львівська політехніка» Марія Лущик, яка презентувала доповідь на тему «Механізми захисту історико-культурної спадщини України в умовах війни».

Учасників привітав заступник міністра освіти і науки України Євген Кудрявець, голова Ради молодих учених при МОН Олеся Ващук, перший заступник голови РМУ Анастасія Сімахова, яка модерувала захід.

Молоді учені України показують усьому світу, що вони тримають свій науковий фронт!

Марія Лущик Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу