Доцентка кафедри туризму ІСТР взяла участь в Українському урбаністичному форумі 2023 у Вінниці

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фото з форуму

28–29 липня у Вінниці відбувся «Український урбаністичний форум 2023: Спільний дім» – подія, що об’єднала українських та зарубіжних експертів, а також представників громадських організацій для обговорення майбутнього розвитку і відновлення українських міст. Учасницею форуму була доцентка кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Мар’яна Сеньків.

У межах Форуму Мар’яна Сеньків також взяла участь у воркшопі «Спільне відновлення. Як залучати людей у громадах і містах» та екскурсії малими річками Вінниці «Жити з річкою, за річкою, над річкою», а у вільний час відвідала Меморіал пам’яті жертв російського обстрілу, який стався 14 липня 2022 року у Вінниці.

Усі охочі можуть ознайомитись та підписати Декларацію Українського урбаністичного форуму 2023

Форум організував аналітичний центр Cedos за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля. Головний локальний партнер форуму – Інститут розвитку міста (Вінниця).

Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму Фото з форуму