Доцентка кафедри туризму ІСТР взяла участь у міжнародному семінарі про здоров’я у Вікіпедії

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фото із семінару в Молдові

21–22 червня 2024 року доцентка кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Мар’яна Сеньків взяла участь у міжнародному семінарі «Отримання корисної інформації про здоров’я у Вікіпедії», організованому групою користувачів Вікімедіа Румунії та Молдови у партнерстві з Муніципальною бібліотекою імені Б.П. Хашдеу, Вікімедіа Вірменія та Асоціацією «Друзі Бібліотеки Б.П. Хашдеу» в Кишиневі (Молдова).

Метою цього семінару було отримання учасниками знань, необхідних для ефективної організації заходів щодо додавання інформації, пов’язаної зі здоров’ям, до Вікіпедії. Під час семінару Мар’яна Сеньків виступила з презентацією «Освітня програма Вікіпедії у Національному університеті «Львівська політехніка», а також долучилась до розроблення проєктної заявки про міжнародний вікітабір для студентів.

Фото із семінару в Молдові Фото із семінару в Молдові Фото із семінару в Молдові Фото із семінару в Молдові