Доцентка кафедри туризму ІСТР була менторкою на Хататоні 5.0: «Спадщина. Стійкість. Інновації»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Доцентка кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Мар’яна Сеньків взяла участь у ролі експертної менторки в цьогорічному Хататоні 5.0: «Спадщина. Стійкість. Інновації». Це щорічний онлайн-ідеатон та освітня програма з діджиталізації культурної спадщини України.

Під час заходу представниця нашого університету консультувала зацікавлених учасників щодо можливостей удосконалення та реалізації проєктних ідей оцифрування культурної спадщини України, над якими вони працювали у межах хататону.

Хататон 5.0: «Спадщина. Стійкість. Інновації» реалізується у співпраці House of Europe, Goethe-Institut в Україні та Digitizing.Space за підтримки Європейського Союзу.

Результати Хататону 5.0: «Спадщина. Стійкість. Інновації»