Доцентка кафедри ТПЕ успішно завершила навчання «6 кроків до доброчесності: від теорії до практики»

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Львівської політехніки
Фрагмент сертифіката

Доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти Наталія Михальчишин успішно завершила навчання «6 кроків до доброчесності: від теорії до практики», організованому Офісом доброчесності при Національному агентстві з питань запобігання корупції.

Що таке доброчесність і як формувати її у студентів, важливість етичних кодексів, розвиток в студентів розуміння настання відповідальності за сприяння корупційним діянням, формування доброчесності публічної служби, подолання соціальних дилем – це та багато іншого не менш пізнавального було опановано під час навчання. Доброчесна особистість, на формування якої впливає університет, – це сильна, культурна та освічена молодь і суспільство загалом!