Доцентка кафедри ПФН взяла участь у літній школі та міжнародному семінарі з магнетизму в Польщі

Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства Львівської політехніки
Фото з конференції

Доцентка кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства Оксана Балабан взяла участь у літній школі та міжнародному семінарі MagIC+ Magnetism, Interactions and Complexity: innovative ideas on spin wave dynamics and transport properties in low-dimensional materials («Магнетизм, взаємодії та комплексність: інноваційні ідеї щодо динаміки спінових хвиль та транспортних властивостей у низькорозмірних матеріалах»), що відбувся у Бедлево біля Познані (Польща).

Семінар MagIC+ проходив у рамках «Європейської конференції з фізики магнетизму 2023 (PM’23)», організованої факультетом фізики Університету імені Адама Міцкевича (Познань, Польща) та Інститутом молекулярної фізики Польської академії наук у Познані.

Лозунгом конференції було «вивчати й повністю використовувати можливості спінтроніки та магноніки».

Невеликий фоторепортаж – на сторінці кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства у соцмережі Фейсбук.