Доцентка кафедри МПА провела лекцію-тренінг про компетенції майбутнього для слухачів МАН

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Скріншот з онлайн-тренінгу

Викладачка кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки доцентка Роксолана Винничук провела для слухачів Малої академії наук лекцію-тренінг про компетенції майбутнього. Учасники заходу дізналися, що таке компетенції, чим відрізняються hard та soft skills, які гнучкі навички цікавлять працедавців та які навички допоможуть у майбутньому розпочати успішну кар’єру.

Впродовж лекції слухачі дізналися про креативність, критичне мислення та ефективну комунікацію, взяли участь в інтерактивних вправах: протестували власну креативність, повправлялися відрізняти факти від суджень та навчилися чітко передавати інформацію.

Наприкінці зустрічі Роксолана Винничук розповіла учням про переваги навчання у Львівській політехніці та запросила в майбутньому вступати до Інституту економіки і менеджменту.

Скріншот з онлайн-тренінгу Скріншот з онлайн-тренінгу Скріншот з онлайн-тренінгу Скріншот з онлайн-тренінгу