Доцентка кафедри ММП взяла участь у тренінговому курсі Еразмус+ Business Inspirator в Туреччині

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Фото із тренінгу

Доцентка кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Уляна Когут взяла участь у міжнародному проєкті Business Inspirator у межах програми Європейського Союзу Erasmus+ в м. Орду, Туреччина.

Тренінговий курс Еразмус+ Business Inspirator передбачав:

• проведення круглих столів та дискусій, міні-лекцій, роботу в групах з питань розробки та впровадження бізнес-проєктів;
  • втілення програм Erasmus+;
  • вдосконалення володіння англійською мовою та методів роботи з молоддю;

а також включав широку культурну програму.

Після завершення тренінгу учасники отримали сертифікати програми Erasmus+ Youthpass, які широко визнають в Європейському Союзі у сфері освіти, на ринку праці, в діяльності NGO тощо.

Загалом у тренінгу взяли участь 36 учасників з Італії, Польщі, України, Греції, Македонії, Румунії, Литви і Туреччини.

Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу