Доцентка кафедри містобудування взяла участь в ознакуванні цінних дерев у парку «Кульпарків»

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото із заходу

У квітні 2019 року на засіданні постійної комісії екології природокористування та енергозбереження Львівської міської ради погоджено проєкт ухвали «Про надання згоди на створення об’єкта природно-заповідного фонду парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Кульпарків». Розробляли проєкт і досліджували територію парку комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня», де й буде оновлено новий парк-пам’ятку, працівники Національного університету «Львівська політехніка» – викладачі кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну: професорка й завідувачка кафедри Галина Петришин, доценти Степан Тупісь, Ярина Онуфрів та Галина Лукащук.

Завдяки цьому проєкту постійно йдуть роботи щодо впровадження його напрацювань. 15 лютого 1923 року було проведено ознакування особливо цінних дерев на території парку Львівської обласної психіатричної лікарні. Фахову консультацію на території парку надала доцентка кафедри містобудування ІАРД Галина Лукащук.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу