Доцентка кафедри містобудування прочитала лекцію для працівників управління екології Львівської міської ради

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото з лекції

У рамках співпраці з управлінням екології та природних ресурсів Львівської міської ради доцентка кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Галина Лукащук прочитала лекцію «Зелені насадження вулиць» для колег – «Садівників Львова». Учасники ознайомилися з важливістю збереження зелених насаджень у містах, різновидами вуличних насаджень, правилами формування вуличних посадок.

У процесі зустрічі проаналізовано чинники, які зумовлюють зниження декоративності вуличних рядових насаджень та фактори, які впливають на стійкість деревних рослин.

Під час дискусії розглянули шляхи вдосконалення вуличних насаджень, види деревних рослин та їхні декоративні форми, які є стійкими до міських умов, проаналізували потребу у висадженні більшої кількості кущів на вулицях, важливість якісного догляду й багато інших питань.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції