Доцентка кафедри ЕБПД дала фаховий коментар щодо утилізації зношеного одягу у Львові

Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності
Марія Руда

Доцентка кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Марія Руда дала коментар «Суспільне. Львів» щодо утилізації вживаного одягу та раціонального використання одягу загалом.

З огляду на все популярнішу серед молоді концепцію «усвідомленого використання» у Львові започатковано ініціативу з утилізації вживаного одягу. Ідейними натхненниками стали простір усвідомленого споживання «Ясна річ» та науково-дослідне підприємство «Борея». Питання готовності містян до такої ініціативи залежить від екологічної культури та виховання, а виховання екологічно свідомого суспільства – кропітка праця, до якої охоче долучається професорсько-викладацький склад Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола.