Доцентка ІНПП Львівської політехніки взяла участь у Літній школі з конституційного права для викладачів

Кафедра КМП Львівської політехніки
Ірина Софінськау Літній школі з конституційного права

Доцентка кафедри конституційного та міжнародного права Навчально-наукового Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Софінська взяла участь у Літній школі з конституційного права для викладачів.

Літня школа була організована та проведена під егідою ОБСЄ 14–16 серпня 2019 року в м. Яремче (Івано-Франківська область). Участь у ній взяли 20 викладачів-правників закладів вищої освіти з Києва, Дніпра, Житомира, Львова, Одеси, Полтави, Сум, Харкова, Хмельницького та Чернігова.

Метою Літньої школи з конституційного права для викладачів стала необхідність створення професійної комунікативної платформи для впорядкування наявних ініціатив щодо викладання конституційного права і дотичних навчальних дисциплін, а також попередня презентація авторським колективом підручника з конституційного права та його обговорення.