Доцентка ІНЕМ вестиме практичний курс для підлітків «Бізнес-мислення: як створити свій стартап у 16 років»

Організатори заходу
Заставка курсу для підлітків з бізнес-мислення із фото лекторки Мар’яни Рудої

Spilno бібліотека організовує практичний курс для підлітків «Бізнес-мислення: як створити свій стартап у 16 років», який триватиме 8 тижнів – з 2 листопада до 21 грудня 2020 року.

План занять

1. Бізнес-мислення: як генерувати креативні ідеї та втілювати їх у життя
  2. Бізнес моєї мрії. Що таке стартап?
  3. Розробка стратегії: візія, місія і цілі підприємства
  4. Командна робота над бізнес-моделлю (Business Model Canvas)
  5. Маркетинг – основа ефективної бізнес-стратегії
  6. Ази фінансової грамотності
  7. Маркетплейси для продажу товарів (онлайн-бізнес)
  8. Презентація бізнес-проєктів

Заняття вестиме Мар’яна Руда – кандидат економічних наук, доцентка кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка», яка викладає дисципліни «Міжнародний бізнес», «Офшорні операції» та «Менеджмент», є науковою редакторкою книги «Економіка. Те, чого дорослі не розкажуть...», співорганізаторкою фестивалю добросусідства «Балатон ФЕСТ», має досвід у написанні міжнародних грантових заявок та бізнес-планів, а також любить застосовувати інтерактивні методики навчання і вірить у можливість реформування української системи освіти.

Реєстрація до участі