Доцентка ІКНІ взяла участь у тренінгу для вчителів англійської мови «Top Quality Teaching. Ternopil»

За матеріалами сайту ТНЕУ
групове фото учасників у тренінгу для вчителів англійської мови

У Тернопільському національному економічному університеті відбувся одноденний семінар для вчителів англійської мови Тернопільської області «Top Quality Teaching. Ternopil». Співорганізаторами семінару виступили кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ТНЕУ, міжнародний освітньо-методичний центр Dinternal Education та Тернопільський комунальний інститут післядипломної освіти Управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Понад 200 учасників семінару детально ознайомилися з інноваційними методиками викладання англійської мови у сучасних умовах діджиталізації навчального процесу.

Тренінги здійснювали міжнародні експерти, досвідчені викладачі та сертифіковані екзаменатори:

• Світлана Малетич, директор міжнародної освітньої компанії Dinternal Education Lviv;
  • Ольга Ярська, представник Британського видавництва Pearson у Західному регіоні України;
  • Ірина Карамишева, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри прикладної лінгвістики Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки, наукова консультантка Dinternal Education Lviv.