Доцентка ІГСН пройшла стажування у Вармінсько-Мазурському університеті в Ольштині (Республіка Польща)

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Ольга Івасечко

Доцент кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Ольга Івасечко успішно пройшла двомісячне стажування в рамках Нагороди імені Івана Виговського у Вармінсько-Мазурському університеті в Ольштині (Республіка Польща).

Під керівництвом професора Терези Астрамович-Лейк Ольга Івасечко провела наукове дослідження на тему «Проблема адаптації українських трудових мігрантів в Польщі: виклики та шляхи їх врегулювання». В рамках проведення дослідження представниця Львівської політехніки працювала у Сеймику Вармінсько-Мазурського воєводства, зустрічалась із представниками українських трудових мігрантів та української діаспори, науковцями.

Також Ольга Івасечко дала цікаве інтерв’ю для університетського видання, в якому розповіла про своє наукове дослідження та Львівську політехніку.

Приєднані файли