Доцента ІМФН Львівської політехніки нагороджено відзнакою імені Олени Степанівни

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Герб Львівської політехніки

З нагоди відзначення 761-ї річниці Дня міста Львова 5 травня у Львівській міській раді відбулись урочисті збори за участю представників влади, духовенства, науковців, громадських і культурних діячів та мешканців міста. За доброю традицією міський голова нагородив відзнакою імені Олени Степанівни людей, які своєю працею та активною громадянською позицією довели відданість Україні.

Зокрема, відзнакою нагороджено кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства Національного університету «Львівська політехніка», громадсько-політичного діяча Тетяну Крушельницьку – за активну громадську позицію, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток української науки, збагачення інтелектуального потенціалу молодого покоління та з нагоди Дня міста Львова.