Доцент катедри української мови прочитала лекцію для працівників ЛОДА щодо змін в українському правописі

Кафедра УМ Львівської політехніки
ЛОДА

22 травня 2019 року Кабінет Міністрів України постановою № 437 ухвалив до впровадження та використання нову редакцію «Українського правопису».

4 липня 2019 року доцент катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Микитюк провела відкриту лекцію для працівників Львівської обласної державної адміністрації на тему «Про особливості граматики офісної ділової української мови та змін в Українському правописі».

Правописна система української мови – це відтворення самобутности мови та утвердження визначальної ролі мови у формуванні державотвірного світогляду. Відтак зміна мовної конституції (правопису) – це потреба часу, це необхідність вивчати історичну правду, це засадниче завдання кожного українця брати участь у десовєтизації мови.

Докладніше про лекцію – на сайті кафедри української мови у межах Порталу Львівської політехніки.