Доцент катедри української мови взяла участь у панельній дискусії, присвяченій 100-річчю Українського вільного університету

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото із заходу

22 жовтня 2021 року в приміщенні Інституту народознавства відбулася панельна дискусія з нагоди 100-річчя з дня заснування Українського вільного університету. Цю подію організувало представництво УВУ у Львові, керівником якого є Артем Кокош. З вітальним словом виступила ректор УВУ, професор Марія Пришляк. У заході взяла участь доцент катедри української мови Львівської політехніки Галина Городиловська.

У дискусії взяли участь колишній ректор УВУ, професор Ярослава Мельник, архієпископ УГКЦ, львівський митрополит Ігор Возьняк, отець Юстин Бойко, директор Інституту народознавства, академік Степан Павлюк, декан філософського факультету УВУ Лариса Дідковська, співголова студентської ради УВУ Неля Яворська та інші представники освітніх та наукових установ Львова.

У рамках цього заходу також була проведена Міжнародна наукова конференція «Український вільний університет у хронотопі культури», яка відбулася у Львівському національному університеті імені І. Франка.

Фото із заходу Фото із заходу