Доцент кафедри ЗМД взяла участь у Весняній школі з експортного контролю в межах програми EU P2P

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
Мар’яна Руда

20–24 травня 2019 року доцент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Мар’яна Руда взяла участь в STCU Spring University on Export Control for the GUAM Countries у Києві.

Захід відбувався за підтримки ЄС та був організований Центром науки та технології в Україні (Science and Technology Centre, STCU). Головна його мета – поширення знань та практичних вмінь щодо здійснення експортного контролю радіологічних, хімічних, біологічних, ядерних товарів і технологій у межах програми EU P2P (Partner to Partner) для Грузії, України, Азербайджану та Молдови.

Отримані матеріали і навики будуть імплементовані в розробку практичних кейсів під час викладання курсу «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

сертифікат Мар’яни Рудої Мар’яна Руда STCU Spring University on Export Control for the GUAM Countries у Києві STCU Spring University on Export Control for the GUAM Countries у Києві