Доцент кафедри ПФН виступив із доповіддю у Президії Національної академії наук України

Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства
Ярослав Гніліцький

4 червня 2024 року за поданням академіка Ігоря Крівцуна у Президії Національної академії наук України в секції «Фізика і астрономія» виступив доцент кафедри прикладної фізики та наноматеріалознавства Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки Ярослав Гніліцький. Тема доповіді – «Фемтосекундне лазерно-індуковане нано/мікроструктурування поверхні: теорія та застосування».

Фокус виступу було спрямовано на інноваційне відкриття та розроблення технології наноструктурування поверхні фемтосекундним лазером із багатьма практичними застосуваннями, зокрема в аерокосмічній та медичній галузях.

Рада секції «Фізика і астрономії» на чолі з академіком Вадимом Локтєвим відзначила високий науковий рівень роботи Ярослава Гніліцького й рекомендувала її для виступу на пленарному засідання Президії Національної академії наук України, що відбудеться найближчим часом.