Доцент кафедри МО презентував результати своїх досліджень у Львівській обласній військовій адміністрації

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з презентації

Доцент кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Олег Сорочак аналізував розриви у навичках працівників на основі вивчення їхніх пріоритетів. Найбільші розриви спостерігаються у групі твердих (професійно-функціональних і професійно-технічних) навичок працівників. У промисловості, сільському господарстві виявляється помітний розрив у навичках роботи із сучасним обладнанням.

Дослідження на замовлення Львівського регіонального партнерства зайнятості «Опліч» провела громадська організація «Центр досліджень і моніторингу якості та мобільності людських ресурсів». Це перше дослідження Львівського ринку праці в умовах воєнного стану. Науковці провели опитування учасників ринку праці Львівщини. В онлайн-анкетуванні взяли участь 310 підприємств, відбувалися також інтерв’ю у фокус-групах.