Доцент кафедри філософії Андрій Кадикало прочитає в НТБ лекцію «Людина і міф: минуле і сьогодення»

Кафедра філософії Львівської політехніки
Заставка до заходу

22 вересня 2023 року в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки (вул. Професорська, 1) відбудеться лекція доцента кафедри філософії Інституту гуманітарних та соціальних наук, кандидата філософських наук Андрія Кадикала на тему «Людина і міф: минуле і сьогодення».

Сучасній людині видається, що вона живе у світі, який постає для неї повністю зрозумілим і раціонально передбачуваним. У такому світі людина не має потреби в міфі. Проте чи насправді це так і чи прийнятне для людської психіки пояснення світу, яке опирається на раціональність?

Міф від самого початку людської історії виконував терапевтичну функцію. Він здатен як призводити до зміни розвитку світової історії, так і до мотивації діяльності людини. Вплив міфу на психіку може мати як корисні для суспільства наслідки, так і призвести до насильства, злочину і ницості.

Вхід вільний. Початок о 17:30.