Доцент кафедри ФАЗХ провела наукові дослідження в Люблінській політехніці

Кафедра фізичної, аналітичної та загальної хімії
Фото з відвідин Люблінської політехніки

Доцент кафедри фізичної, аналітичної та загальної хімії Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Коваль відвідала Люблінську політехніку (м. Люблін, Польща) з метою проведення наукових досліджень.

Люблінська політехніка – один із найбільших закладів вищої освіти технічного типу Східної Польщі з досвідом в освітній сфері понад 65 років. Привабливість університету зумовлена передусім високим рівнем навчання та сучасною пропозицією освіти. Спеціальності Люблінської політехніки задовольняють сучасний ринок праці.

Ірина Коваль провадила наукові дослідження в лабораторіях закладу, оснащених передовим обладнанням. Основні напрями наукових досліджень, які сьогодні здійснюють у цьому навчальному закладі, пов’язані з охороною навколишнього середовища, розвитком конструкцій і технологій, а також економією матеріалів та енергії і спрямовані насамперед на потреби люблінського регіону.

Представниця Львівської політехніки організувала зустріч зі студентами, аспірантами та науковими працівниками люблінського університету. Під час зустрічі відбувся обмін враженнями щодо процесу навчання, обговорено результати проведених спільних наукових досліджень.

Ірина Коваль відвідала Міжнародну виставку бібліотек світу, де було представлено Науково-технічну бібліотеку Львівської політехніки. Також обговорено перспективи подальшої співпраці з приймаючою стороною щодо продовження наукових досліджень.

Фото з відвідин Люблінської політехніки Фото з відвідин Люблінської політехніки Фото з відвідин Люблінської політехніки