Доцент кафедри ЕКМ прочитала онлайн-лекцію для студентів Львівського університету ветеринарної медицини

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

4 листопада 2021 року в рамках міжвузівської співпраці для студентів спеціальності 242 «Туризм» Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького доцент кафедри економіки і маркетингу Ірина Лех прочитала гостьову онлайн-лекцію на тему «Маркетингові комунікації у туризмі: роль та особливості використання».

Ірина Анатоліївна презентувала актуальний та змістовний матеріал, який спричинив жвавий інтерес та дискусію серед учасників лекції – студентів та викладачів кафедри історії України, економічної теорії та туризму університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції