Викладачі кафедри ДАС – серед тьюторів архітектурного воркшопу «Фабрика Івана Левинського: Львівський Баухауз»

Організатори заходу
Фото із заходу

У Львові триває архітектурний воркшоп «Фабрика Івана Левинського: Львівський Баухауз», організований за підтримки Українського культурного фонду.

Один із тьюторів заходу – Юрій Джигіль, доцент кафедри дизайну архітектурного середовища Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка», член Правління Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України.

Серед наукових інтересів Юрія Джигіля – типологічні аспекти житлової архітектури, багатофункціональні житлово-громадські комплекси, проблеми шумозахисту і звукоізоляції, архітектурне середовище для людей з особливими потребами.

Ще один викладач воркшопу – Михайло Ягольник, практикуючий архітектор, старший викладач кафедри дизайну архітектурного середовища Інституту архітектури Львівської політехніки, член Правління Львівської обласної організації НСАУ. Напрями діяльності – реконструкція і модернізація житлових, громадських та промислових будівель.

Архітектурний воркшоп триватиме до 20 серпня 2021 року.

Юрій Джигіль Михайло Ягольник